Terra Magna Lejlighedshotel
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Spa og afslapning Solarium |
| Børnevenlig Tremmesenge/vugger Legeområde til børn | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Terra Magna Lejlighedshotel Mar de Las Pampas ligger i nærheden af Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas og tilbyder et elegant overnatningssted med et picnicområde og grilludstyr. Hotellet kan prale af sin bekvemme beliggenhed omkring 650 meter fra Nuestra Senora del Valle og 4 km fra Playa Mar Azul.
Beliggende 15 minutters fra Mar de Las Pampas's centrum, tilbyder hotellet elegante indkvartering. Stranden har parasoller og ligger 650 meter derfra. Du kan komme til Blue Beach om få minutter i bil.
På visse værelser findes der udsigt over haven.
Du kan spise på Pizza, Picadas & Compania, inden for 650 meter fra hotellet.
- Lokale seværdigheder
- Blue Beach Balneario879 km
- Paseo de las Luces806 km
- Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas544 km
- Sendero Botanico603 km
- Parador Blue Beach892 km
- Supermercado Camila940 km
- Nuestra Senora del Valle934 km
- Paseo de Compras654 km
- Aldea Hippie895 km
- Lufthavne
- Villa Gesell lufthavn19 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Strandparasoller
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Grillfaciliteter
- Solarium
Services
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Dagligvare shopping service
På værelset
- Klimaanlæg
- Varme
- Dagligstue
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- AM/FM vækkeur
- Tremmesenge/vugger
- Legeområde til børn
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tillades maksimum 1 ekstra senge på et værelse.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Terra Magna Lejlighedshotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra det Terra Magna Lejlighedshotel. - ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til et Terra Magna Lejlighedshotel?
Villa Gesell lufthavn og et Terra Magna Lejlighedshotel er adskilt af 20 km afstand. - ❓
Er der parkeringsplads ved Terra Magna Lejlighedshotel?
Terra Magna Lejlighedshotel har en parkeringsplads i nærheden gratis. - 🕗
Hvornår er udtjekning i det Terra Magna Lejlighedshotel?
Kunder skal tjekke ud fra det Terra Magna Lejlighedshotel ved 10:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i hotellet?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på hotellet er 104$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilken slags pool er der på det et Terra Magna Lejlighedshotel?
Der er en swimmingpool på et Terra Magna Lejlighedshotel.